Energofórum

Prví potvrdení hostia konferencie ENERGOFÓRUM® 2021

5. 7. 2021

Inovácie, investície, legislatívne a regulačné novinky, obchodovanie. Prípravy sú v plnom prúde! Tešíme sa, že pozvanie prijali predseda ÚRSO Andrej Juris a štátny tajomník Ministerstva hospodárstva SR Karol Galek. Už teraz môžeme prezradiť, že hlavným rečníkom prvého dňa bude Ivan Mikloš, bývalý podpredseda vlády a minister financií SR.


Ako bude vyzerať odborný program ENERGOFÓRUM® 2021?

 • 21. október 2021

  Počas prvého dňa konferencie sa bude diskutovať aj o tom, ako naštartovať inovácie v slovenskej energetike. Samozrejme, nebude chýbať vodík.

  O podpore investícií budú hovoriť spolu so štátnym tajomníkom MH SR aj predstavitelia štátnych podnikov: Peter Dovhun, predseda predstavenstva Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy a predseda predstavenstva MH Manažment Ľuboš Lopatka.

  Vyvrcholením prvého dňa bude diskusný blok, zameraný na regulačné a legislatívne novinky, ktorého súčasťou bude aj predseda Úradu pre reguláciu sieťových odvetví.

 • 22. október 2021

  Priestor bude venovaný aj aktuálnym výzvam, pred ktorými stojí plynárenstvo a tepelná energetika. Odborným garantom panelu je Slovenský plynárenský a naftový zväz.

  Zavŕšením konferencie bude odborná diskusia o obchodovaní s energiami.


Zoznam spíkrov
 konferencie, partnerov a účastníkov priebežne aktualizujeme. Sledujte nás aj na sociálnych sieťach Facebook, LinkedIN a Instagram.