Energofórum

ENERGOFÓRUM® 2019 inšpirovalo hostí v príjemnej atmosfére

29. 10. 2019

Odborné prednášky, zaujímavé debaty a neformálny networking si tento rok v krásnom prostredí Nízkych Tatier nenechalo ujsť spolu 287 účastníkov 14. ročníka konferencie ENERGOFÓRUM®. V rámci odborného programu podujatia zaznelo 20 prednášok a prebehli 2 panelové diskusie.

Podujatia, ktoré sa konalo 17. – 18. októbra 2019 v Hoteli Partizán na Táľoch, sa zúčastnili experti zo Slovenska, Česka, Nemecka, Poľska a Ukrajiny.

Okrem elektroenergetiky a plynárenstva boli do programu integrované aj otázky teplárenstva a budúcnosti tohto sektora. Podnetné námety a živé reakcie vyvolali najmä dvaja hlavní rečníci Michael Merz a Michal Šnobr.

Účastníci konferencie ENERGOFÓRUM® 2019 vo svojich hodnoteniach potvrdili vysokú kvalitu programu aj výbornú organizáciu podujatia:

„Konferencia mala štandardne vysokú úroveň. Vždy sa teším, keď sa jej môžem zúčastniť. Veľmi sa mi páčili panelové diskusie, rovnako sa mi páčili key-note prednášky. Super!“

„Výborná organizácia. Cenné diskusie počas prestávok a spoločenských akcií.“

„Energofórum je najlepšia konferencia v SR, na ktorej sa zúčastňujú najväčší odborníci a špecialisti v danej oblasti a informujú o novinkách a projektoch, na ktorých participujú. Pridaním plynu a teplárenstva je možné získať komplexný prehľad  vo všetkých oblastiach energetiky.“

„Výborný event! Organizácia bola na jednotku. Veľmi dobrá voľba tém na panelové diskusie.“

Fotogalériu z konferencie, správy z médií a ďalšie informácie o podujatí sú k dispozícii na stránke www.energoforum.sk.

Záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstva hospodárstva SR.

Spoločnosť sféra, a.s., organizátor konferencie ENERGOFÓRUM®, ďakuje generálnemu partnerovi, spoločnosti Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s., partnerom a mediálnym partnerom za podporu podujatia. Ďakujeme tiež všetkým hosťom a účastníkom za vytvorenú atmosféru nabitú energiou a tešíme sa na vás opäť o rok na jubilejnom 15. ročníku konferencie.