Energofórum

Termín konferencie ENERGOFÓRUM® 2022 je známy!

10. 5. 2022

16. ročník konferencie ENERGOFÓRUM® sa uskutoční v dňoch 13. a 14. októbra 2022.

Prípravné práce na ďalšom pokračovaní konferencie nabitej energiou sú už rozbehnuté!

Podnetné diskusie slovenských a zahraničných odborníkov, hodnotné prednášky a možnosť neformálne sa porozprávať s osobnosťami slovenskej energetiky. Ak chcete zažiť jedinečnú konferenciu ENERGOFÓRUM® aj v roku 2022, poznačte si termín 13. a 14. október.

Za dejisko podujatia bol opäť zvolený obľúbený Hotel Partizán na Táľoch v Nízkych Tatrách.

Horúcu energetickú jeseň bude reflektovať aj odborný program

Rezonovať bude vývoj na trhoch s energiami na pozadí novej geopolitickej situácie. Vojna na Ukrajine rozvírila debatu o energetickej bezpečnosti. Pri znížení závislosti na dovoze plynu a ropy z Ruska sa skloňujú decentralizované zdroje a smart technológie. Okrem elektroenergetiky a plynárenstva neobídeme ani teplárenstvo, ktoré je už stabilnou súčasťou konferencie. Tešiť sa môžete aj na novinky v oblasti legislatívy a regulácie.

Pokračujeme v tradícii keynote speakrov. Kto bude tým tohtoročným zverejníme čoskoro.

Pre ENERGOFÓRUM® 2022 pripravujeme ďalšie vylepšenia

Tento ročník bude viac ako kedykoľvek predtým symbolizovať ekologická udržateľnosť. Po minuloročnej úspešnej premiére plánujeme aj v tohtoročnej edíciíi odvysielať všetky prednášky a diskusie ONLINE pre tých záujemcov, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť osobne.  

Pre najvernejších návštevníkov už onedlho predstavíme "early bird" registračný poplatok, prostredníctvom ktorého si budú môcť zabezpečiť najvýhodnejšiu účasť na konferencii.

O všetkom podstatnom budete prednostne informovaní prostredníctvom pravidelného newslettera, ale takisto na  našich sociálnych sieťach FacebookLinkedIN a Instagram.

Ďakujeme za dlhoročnú priazeň a tešíme sa na stretnutie!

Tím konferencie ENERGOFÓRUM®