Energofórum

Rezervujte si svoje miesto pre ročník 2020

16. 7. 2020

Konferencia ENERGOFÓRUM® otvára novú kapitolu. Rok 2020 so sebou prináša množstvo výziev. Motiváciu pokračovať v príprave podujatia napriek okolnostiam, ktoré so sebou priniesla koronakríza, nám poskytol aj prieskum názorov medzi vami, našimi návštevníkmi. Registrácia na nový ročník bola spustená.V štartovacej fáze je počet účastníkov obmedzený na 150. Pre našich najvernejších návštevníkov je k dispozícii najvýhodnejší registračný poplatok, ktorý môžu využiť iba do polnoci 17. júla 2020.

V rámci programu, ktorý budeme postupne odhaľovať, sa môžete tešiť na diskusné bloky a prednášky zamerané na vplyv koronakrízy na energetiku, novinky z oblasti legislatívy a regulácie, transpozíciu predpisov EÚ, green deal v podmienkach Slovenska a témy venované inováciám a smart riešeniam.

Našim prvým keynote spíkrom bude Ivan Mikloš, bývalý podpredseda vlády a minister financií SR, ktorý je jednou z vedúcich osobností ekonomickej transformácie na Slovensku. Nenechajte si ujsť jeho prednášku o dopadoch koronakrízy na ekonomiku krajín V4 a EÚ. Vystúpi počas prvého dňa konferencie.