Energofórum

Registrácia na ENERGOFÓRUM® 2022 je otvorená!

28. 6. 2022

Konferencia nabitá energiou otvorí svoj 16. ročník o 3 mesiace. Rezervujte si miesto!

Konferencia ENERGOFÓRUM® 2022 sa uskutoční 13. - 14. októbra v obľúbenom Hoteli Partizán na Táľoch v Nízkych Tatrách. Pre najvernejších účastníkov sme opäť pripravili možnosť najvýhodnejšej "early bird" registrácie, ktorá však bude možná len do 11. júla 2022.

Nepremeškajte príležitosť pre najvýhodnejšiu ponuku a zaregistrujte sa už teraz!

Nová energia pre váš biznis!

V rámci odborného programu, ktorý budeme postupne odhaľovať, sa môžete tešiť na diskusie o aktuálnych témach, ktorými žije energetika. Zástupcovia súkromného sektora a štátnych inštitúcií budú hovoriť aj o novej geopolitickej realite a uhlíkovej neutralite Slovenska. Rezonovať bude téma bezpečnosti dodávok zemného plynu a ropy. Ustojí voľný trh s energiami súčasnú krízu? Dozvieme sa v diskusii. Kríza však prináša aj nové príležitosti pre inovácie elektroenergetiky, plynárenstva a tepelnej energetiky. Otvárajú sa dvere transformácii celého odvetvia a legislatíva prináša dlho očakávané nové roly a pravidlá.

Nenechajte si ujsť konferenciu nabitú energiou!

Účastnícky poplatok nezahŕňa ubytovanie. Ak preto chcete bývať priamo v dejisku konania, odporúčame rezerváciu ubytovania čím skôr. K dispozícii sú aj ubytovacie kapacity v okolí

Nezabudnite nás sledovať aj na sociálnych sieťach alebo sa prihlásiť na odber pravidelného newslettera. Nič vám tak neujde a o všetkom podstatnom budete informovaní  v predstihu.

Facebook, LinkedIN a Instagram.

Spoľahnite sa na kvalitu, odbornosť a príjemný neformálny networking. 

Tešíme sa na vás!

Tím konferencie ENERGOFÓRUM®