Energofórum

Predstavujeme hlavných spíkrov na konferencii ENERGOFÓRUM® 2019

12. 6. 2019

Tento rok na vás opäť čakajú veľmi zaujímaví keynote spíkri zo zahraničia, ktorí svojimi atraktívnymi prednáškami obohatia program konferencie.

Odborný program otvorí Michael Merz, medzinárodne uznávaný expert na technológiu blockchain. Už 15 rokov sa venuje projektom B2B integrácie v súvislosti s obchodovaním s energiami. Je zakladateľom a riaditeľom nemeckej spoločnosti PONTON GmbH, ktorá v máji spustila do prevádzky produkt Enerchain 1.0 využívajúci technológiu blockchain pre obchodovanie vybraných produktov v oblasti elektriny a plynu.

Pre veľký úspech sme opäť oslovili hlavného spíkra z predchádzajúceho ročníka konferencie ENERGOFÓRUM®. Michal Šnobr, ktorý pôsobí ako externý poradca skupiny J&T predovšetkým v oblasti energetiky. Vlani sa vo svojej prednáške venoval téme vplyvu Nemecka na európsku energetiku. Tentokrát sa zameria na budúcnosť energetického mixu krajín regiónu strednej a východnej Európy s dôrazom na jadrovú energetiku.

Obaja hlavní spíkri sa predstavia počas prvého dňa konferencie ENERGOFÓRUM® 2019, ktorá sa koná 17. – 18. októbra v hoteli Partizán na Táľoch.