Energofórum

Posledné voľné miesta! Kapacita konferencie je takmer naplnená

14. 9. 2023

Počet registrovaných účastníkov tohtoročnej konferencie ENERGOFÓRUM® sa už blíži k maximálnej kapacite. Záujemcovia môžu stále využiť zvýhodnenú cenu. Podujatie bude možné sledovať aj online. 

Využite zvýhodnenú registráciu

Zľavnený registračný poplatok pre osobnú účasť na konferencii môžete využiť do 25. septembra 2023, resp. do naplnenia kapacity. Účastníkov zároveň upozorňujeme, že vstupenka nezahŕňa ubytovanie. Počas večerného a nočného spoločenského programu pre vás zabezpečíme kyvadlovú dopravu do vzdialenejších hotelov. Ak sa nemôžete zúčastniť prezenčne, celá konferencia bude vysielaná online.

Pozrite si odborný program

Pripravili sme pre vás 5 panelových diskusií a exkluzívne vystúpenie Tomáš Sedláčka, uznávaného českého ekonóma a bývalý poradca  Václava Havla, ktorý vystúpi na záver druhého dňa konferencie.

Na tému energetickej bezpečnosti bude zameraný panel o strategických výzvach plynárenského, ale aj ropného priemyslu. Naše pozvanie prijal Miroslav Kulla, predseda predstavenstva SPP, Martin Ružinský, predseda predstavenstva Transpetrolu a Rastislav Ňukovič, generálny riaditeľ Eustream.

Tradične sa budeme venovať novinkám v oblasti legislatívy a regulácie. Účasť v paneli, ktorý povedie český odborník Blahoslav Neměček z firmy Ernst&Young, prisľúbil aj Andrej Juris, predseda ÚRSO, obchodná riaditeľka energetickej divízie skupiny Veolia Petronela Chovaníková a ďalší experti.

O nových výzvach a príležitostiach Slovenska na náročnej ceste k zelenej ekonomike budú diskutovať Henrich Krejčí, riaditeľ odboru zelenej ekonomiky Sekcie plánu obnovy spolu s Marcelom Vrátným, generálnym riaditeľom spoločnosti MH Teplárenský holding a ďalšími relevantnými hosťami.

Témou ďalšej diskusie bude akumulácie energie. Odborným garantom panelu bude Marián Smik, člen predsedníctva Slovenskej batériovej aliancie. Ambiciózne plány v oblasti batériových systémov príde predstaviť Juraj Krajcár, predseda predstavenstva firmy ZSE Energia. O tom, akým prínosom môže byť agregácia flexibility porozpráva Libor Láznička, riaditeľ úseku vývoja spoločnosti SFÉRA.

V programe sa zameriame na transformácii celého odvetvia, očakávaný nástup nových hráčov na trhu s elektrinou, ale aj integráciu trhov v Európe. O aktuálnych otázkach príde diskutovať Michal Puchel, predseda predstavenstva českej spoločnosti OTE, Jana Ambrošová, predsedníčka Združenia dodávateľov energií a Michal Hudec, riaditeľ odbor organizácie trhu a regulačnej politiky ÚRSO.

Nezabudnite nás sledovať aj na sociálnych sieťach alebo sa prihlásiť na odber pravidelného newslettera. Nič vám tak neujde a o všetkom podstatnom budete informovaní v predstihu (FacebookLinkedIN a Instagram).

Spoľahnite sa na kvalitu, odbornosť a príjemný neformálny networking. Tešíme sa na vás!

Tím konferencie ENERGOFÓRUM®