Energofórum

Petr Ludwig na konferencii ENERGOFÓRUM®

23. 9. 2020

Exkluzívne vystúpenie autora bestselleru o prokrastinácii! Na pätnásty ročník konferencie ENERGOFÓRUM® 2020 na Táľoch zavíta aj Petr Ludwig, jeden z najpredávanejších českých spisovateľov súčasnosti, publicista a konzultant, ktorého unikátna prednáška bude inšpiratívnym vyvrcholením druhého dňa programu.

Výskumy ukazujú, že ľudia majú tendenciu podliehať jednému z dvoch typov myslenia. Prvý vedie k depresívnym tendenciám a neúspechu. Druhý naopak k spokojnosti a výrazne lepším výsledkom. Zmenou spôsobu myslenia sa dá výrazne ovplyvniť život k lepšiemu. V osobnom živote aj v kariére. Ako na to ukáže Petr Ludwig. Pokračujeme tým v tradícií špeciálnych hostí, ktorí nie sú aktívnou súčasťou energetiky, ale ich príbeh je inšpiráciou naprieč sektormi.

Jeho kniha Konec prokrastinace bola preložená do vyše 20 jazykov. V súčasnosti ide o najpredávanejšiu českú knihu na svete. Len v Česku sa jej predalo viac než 100 tisíc výtlačkov.

Petr Ludwig je popularizátor kritického myslenia. Stojí za reláciou Deep Talks, jedného z najsledovanejších podcastov v ČR, ktorého témou sú hodnoty a zmysel práce a života celkovo.

Využite zľavu na konferenciu ENERGOFÓRUM® 2020! Ak ste doteraz váhali, do polnoci 25. 9. 2020  máte poslednú možnosť registrovať za zvýhodnenú cenu. Pozor! Registračný poplatok na konferenciu nezahŕňa ubytovanie. Pre tých, ktorí majú v pláne prenocovať v mieste konania konferencie preto odporúčame, aby si rezervovali izbu v Hoteli Partizán alebo v okolí.