Energofórum

Noví zahraniční prednášatelia pre nové ENERGOFÓRUM®

17. 7. 2017

Účasť v programe potvrdili zahraniční hostia Nenad Pacek, prominentný ekonóm a stratég, a Robert Seeger, odborník na on-line marketing.

Nenad Pacek je autorom bestselleru „Emerging Markets: Lessons for business success and outlooks for different markets“. Zahraničným firmám radí, či investovať a rozvíjať biznis, napríklad aj na Slovensku. Stav v energetike je pri tom jedným z rozhodujúcich kritérií. Poznajú ho aj slovenskí exportéri, ktorým dával odporúčania ako a kde hľadať nové svetové trhy pre vývoz ich tovarov a služieb. V rámci prednášky, naplánovanej pre prvý deň konferencie, vysvetlí, ako globálna ekonomika priamo ovplyvňuje energetický sektor.

Mohlo by vás zaujímať:


Robert Seeger
sa v marketingu pohybuje už 20 rokov. Pracuje ako konzultant pre zavádzanie zmien, inovácií a prípravu marketingových stratégií. Radí veľkým globálnym aj malým regionálnym klientom, aj zo segmentu energetiky.

Špecifikom energetiky sú abstraktné, neviditeľné produkty, ktoré si vyžadujú inú stratégiu komunikácie so spotrebiteľským trhom. Jeho prednáška na túto tému odznie počas druhého dňa konferencie.