Energofórum

Konferencia ENERGOFÓRUM® preložená

1. 10. 2020

Konferencia ENERGOFÓRUM® 2020 je kvôli nepriaznivej epidemiologickej situácii preložená na budúci rok. Poznačte si nový termín 21. - 22. október 2021. Registrovaných účastníkov konferencie pre ročník 2020 budeme informovať o ďalšom postupe.


Napriek tomu, že k organizácii jubilejného 15. ročníka podujatia sme od začiatku pristupovali s maximálnou zodpovednosťou vo vzťahu k ochrane zdravia návštevníkov, najnovšie opatrenia by nám kapacitne nedovoľovali usporiadať akciu v rozsahu a kvalite, na aké sú naši priaznivci zvyknutí. Súčasťou konferencie je okrem vzdelávania aj networking a spoločenský program. Tento rok nám podmienky neumožňujú plnohodnotne prepojiť všetky spomenuté elementy. 

Veríme, že po náročných úvahách sme prijali rozhodnutie, ktoré je zodpovedné a jeseň roku 2021 bude priaznivejšia pre opätovné stretnutie komunity energetikov. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým prednášateľom a hosťom, partnerom a v neposlednom rade účastníkom, ktorí sa konferencie chceli zúčastniť.

AKTUALIZOVANÉ (6.10.2020)
Registrovaných účastníkov konferencie ENERGOFÓRUM® 2020 budeme individuálne kontaktovať a informovať o ďalšom postupe ohľadom účastníckych poplatkov. Registrácia sa zrušením podujatia automaticky presúva na nový termín 21. - 22. 10. 2021. Získavate garanciu miesta a výhodnej ceny bez ďalšieho doplatku. Registráciu môžete tiež zrušiť. Ak sa tak rozhodnete, rezervácia miesta na ročník 2021 bude zrušená a zaplatený účastnícky poplatok vám bude vrátený v plnej výške.


V PLÁNE ŠPECIÁLNA ONLINE DISKUSIA
Organizačný tím pracuje aj naďalej. Hoci konferencia sa tento rok neuskutoční, môžete sa tešiť na diskusiu pod značkou ENERGOFÓRUM®, ktorá prebehne online. V spolupráci s platformou ENERGOKLUB®  pripravujeme špeciálny panel, ktorý bude bezplatne streamovaný pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o budúcnosť energetiky na Slovensku. Dátum konania a obsadenie panelu oznámime čoskoro.

Organizačný tím konferencie ENERGOFÓRUM®