Energofórum

Ekonóm Juraj Karpiš hlavným rečníkom konferencie ENERGOFÓRUM® 2022

23. 9. 2022

Na 16. ročníku podujatia vystúpi renomovaný ekonóm a predseda think tanku INESS.

Pozície hlavného spíkra na konferencii ENERGOFÓRUM® 2022 sa ujme ekonóm Juraj Karpiš. Vo svojom vystúpení sa bude venovať analýze hlavných hýbateľov inflácie, ale aj predikcii možných scenárov do budúcnosti. „Zároveň sa pozrieme na to, aký vplyv môžu mať vysoké ceny energií na celú ekonomiku. Teším sa na vás a dúfam, že sa tam uvidíme,“ pozýva Karpiš.

Juraj Karpiš je spoluzakladateľom a predsedom ekonomického think tanku INESS. V minulosti pôsobil tiež ako člen krízového ekonomického štábu ministra financií a krízovej ekonomickej rady ministra hospodárstva. Zameriava sa na monetárnu politiku a finančný systém.

odbornom programe, ktorý sa bude venovať aktuálnym témam energetickej bezpečnosti, turbulentnej situácii na trhu s elektrinou a plynom, ale tradične aj novinkám z legislatívy a regulácie, vystúpi viac ako 25 expertov zo sektora energetiky, priemyslu a štátnych inštitúcií. 

Zľava už len niekoľko dní!

Záujemcov upozorňujeme, že zľavnený registračný poplatok môžu využiť už len do pondelka do polnoci (26. septembra 2022). Vzhľadom k tomu, že počet registrovaných účastníkov sa blíži k maximálnej kapacite podujatia, v predaji ostávajú posledné voľné miesta. Poplatok nezahŕňa ubytovanie. Pre návštevníkov sme pripravili zoznam dostupných ubytovacích kapacít.

predaji je aj prístup pre online účasť. Prenos bude vysielaný počas obidvoch dní konferencie.

Spoľahnite sa na kvalitu, odbornosť a príjemný neformálny networking. 

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach FacebookLinkedIN a Instagram.

Realizované s finančnou podporou Nadácie Ministerstva hospodárstva SR na rok 2022